Telepartner Sp. z o.o.

Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

strona firmy: www.telepartner.pl

Telefonia internetowa i faks internetowy dzięki Telepartner.pl

Poszukując usług internetowych, związanych z telefonią VoIP, warto spojrzeć na ofertę marki Telepartner.pl – jest to jedna z najdłuższym doświadczeniem firm w Polsce, która oferuje usługi telekomunikacyjne przez Internet. Mnogość usług a także bardzo atrakcyjny zakres cen pozwoli nam znaleźć wsparcie, z którego będziemy w pełni zadowoleni.

Wybierając markę Telepartner.pl, możemy postawić na takie rozwiązania jak telefonia internetowa czy faks internetowy. Jest to jednak wierzchołek góry lodowej ich usług, ponieważ do naszej dyspozycji są także bardziej dedykowane rozwiązania, takie jak chociażby konferencja przez telefon, czy też konfiguracja telefonu IP lub bramki VoIP. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi usług, każdy z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Telepartner.pl to także szereg innych rozwiązań. Firma wspiera działania internetowe, dzięki czemu oferuje wsparcie dla osób, które tworzą strony w technologii PHP oparte na motywach WordPress. Korzystając z usług tej marki, będziemy w zupełności zadowoleni!